CHIEFTEC BFX-350BS 350W
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC BFX-350BS 350W / SFX / 350W / 80 Plus / Aktivní PFC / 90 mm / nemodulární
hlídání ceny
CHIEFTEC BFX-350BS 350W
SFX / 350W / 80 Plus / Aktivní PFC / 90 mm / nemodulární
Kód: 92456153
Výrobce: Chieftec Záruka: 36 měsíců P/N: BFX-350BS
Kód: 92456153
Výrobce: Chieftec
Záruka: 36 měsíců P/N: BFX-350BS
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Vyšší třída
Určení Herní PC
Záruka [roky] 3
Výkon a účinnost
Výkon [W] 350
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Bronze
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4+4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 2
Počet MOLEX (Peripheral) 4
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 1
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 3
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 90 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 18
+3.3 V větev (Výkon [W]) 110
+5 V větev (Proud [A]) 18
+5 V větev (Výkon [W]) 110
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 29
+12 V větev (Výkon [W]) 349.9
-12 V větev (Proud [A]) 0.3
-12 V větev (Výkon [W]) 3.6
Funkce a výbava
Funkce a výbava Vypínač
Formát a rozměry
Formát (Typ) SFX
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt CHIEFTEC BFX-350BS 350W:
Technické specifikace pro produkt CHIEFTEC BFX-350BS 350W se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt CHIEFTEC BFX-350BS 350W mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o CHIEFTEC BFX-350BS 350W ?