CHIEFTEC zdroj GPS-400A8
Stav zboží: Nové
CHIEFTEC zdroj GPS-400A8 / 400W / 80PLUS Bronze / 120mm fan / akt.PFC / el.šňůra
hlídání ceny
CHIEFTEC zdroj GPS-400A8
400W / 80PLUS Bronze / 120mm fan / akt.PFC / el.šňůra
Zobrazit celý popis
Výkon [W]
Všechny varianty produktu (2)
Kód: 92430352
Výrobce: Chieftec Záruka: 24 měsíců P/N: GPS-400A8
Kód: 92430352
Výrobce: Chieftec
Záruka: 24 měsíců P/N: GPS-400A8
Produkt je také dostupný v dalších variantách
Všechny varianty produktu
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Chieftec
Barva
Kabely Černá
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Třída Střední třída
Určení Kancelářské PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 400
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Bronze
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 0
Počet MOLEX (Peripheral) 2
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 1
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 3
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm
Provozní vlastnosti
Typ PFC Aktivní
Distribuce DC výstupu
+3.3 V větev (Proud [A]) 22
+3.3 V větev (Výkon [W]) 120
+5 V větev (Proud [A]) 18
+5 V větev (Výkon [W]) 120
+5 VSB větev (Proud [A]) 2.5
+5 VSB větev (Výkon [W]) 12.5
+12 V větev (Proud [A]) 18
+12 V větev (Výkon [W]) 336