EVOLVEO CZEFX450
Stav zboží: Nové
EVOLVEO CZEFX450 / 450W / 80+ / 140 mm
hlídání ceny
EVOLVEO CZEFX450
450W / 80+ / 140 mm
Kód: 92460770
Výrobce: Evolveo Záruka: 24 měsíců P/N: CZEFX450
Kód: 92460770
Výrobce: Evolveo
Záruka: 24 měsíců P/N: CZEFX450
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Evolveo
Barva
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Určení Domácí PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 450
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS (White)
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX , 4 pin EPS
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6+2 pin 1
Počet SATA (Serial ATA) 4
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 140 mm