EVOLVEO EP500PP12B
Stav zboží: Nové
EVOLVEO EP500PP12B / 500W / 120 mm
hlídání ceny
EVOLVEO EP500PP12B
500W / 120 mm
Kód: 92460771
Výrobce: Evolveo Záruka: 24 měsíců P/N: EP500PP12B
Kód: 92460771
Výrobce: Evolveo
Záruka: 24 měsíců P/N: EP500PP12B
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Evolveo
Barva
Ventilátor Černá
Zdroj Černá
Určení a třída
Určení Domácí PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 500
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 3
Počet PCI-Express 6+2 pin 1
Počet SATA (Serial ATA) 4
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 120 mm