FORTRON FSP400-70PFL
Stav zboží: Nové
FORTRON FSP400-70PFL / ATX / 400W / 80mm / PFC aktivní / 80PLUS Bronze
hlídání ceny
FORTRON FSP400-70PFL
ATX / 400W / 80mm / PFC aktivní / 80PLUS Bronze
Kód: 92443874
Výrobce: Fortron Záruka: 24 měsíců P/N: 9PA400CB01
Kód: 92443874
Výrobce: Fortron
Záruka: 24 měsíců P/N: 9PA400CB01
Grafická karta
Procesor
SSD
Skříň
Mohlo by Vás zajímat
Technické parametry
Technické parametry
Značka
Značka Fortron
Barva
Zdroj Stříbrná
Určení a třída
Třída Střední třída
Určení Domácí PC
Výkon a účinnost
Výkon [W] 400
Účinnost (Certifikace) 80 PLUS Bronze
Kabely
Hlavní napájecí kabely 20+4 pin ATX
Modulární (odpojitelná) kabeláž Nemodulární
Počet FDD (Floppy) 1
Počet MOLEX (Peripheral) 0
Počet PCI-Express 6 pin 0
Počet PCI-Express 6+2 pin 0
Počet PCI-Express 8 pin 0
Počet SATA (Serial ATA) 2
Chlazení
Typ chlazení Aktivní
Velikost ventilátoru 80 mm